Zakup wodoodpornej kredki do oczu

Kobiety od wieków lubiły podkreślać spojrzenie. Wystarczy wspomnieć starożytną Kleopatrę i jej charakterystyczny makijaż. Trendy w makijażu się zmieniają, jednak pewne elementy są niezmienne od lat. Nietrudno zgadnąć o co chodzi, bowiem niemal każda kobieta uwielbia przyciągać spojrzenia. Wystarczy jedna makijażowa sztuczka…

Oczy pomalowane wodoodporną kredką

wodoodporna kredka do oczuJako najczęściej stosowane kosmetyki kobiety wymieniają tusz do rzęs, pomadkę oraz… kredkę do oczu. Czy istnieje produkt bardziej podkreślający spojrzenie niż ciemna konturówka? Raczej nie. Wraz z nastaniem ciepłych dni, wodoodporna kredka do oczu przyda się każdej z nas? Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – jak sama nazwa wskazuje, jest odporna na działanie wody, także potu. Malując się taką kredką, możemy mieć pewność, że makijaż przetrwa stresujące spotkanie w pracy, a nawet pływanie w basenie. Producenci tworzą coraz lepsze kosmetyki, na rynku istnieje szeroki wybór wodoodpornych wariantów. Polki najchętniej wybierają kredkę w kolorze czarnym. Jednak wraz  z nadejściem lata i sezonu urlopowego, można pokusić się o małe szaleństwo w postaci zakupu kredki w kolorze turkusowym lub fioletowym. Na wakacyjny wyjazd (i nie tylko) to dobre rozwiązanie, ponieważ ożywia cały makijaż. Wodoodporne kredki są chętnie wybierane także zimą, kiedy prószy śnieg i łatwo o rozmazanie makijażu przykładowo w drodze do pracy. Jeśli zależy nam na nienagannym makijażu, niezależnie od pory roku – warto rozważyć zakup takiego kosmetyku. Mimo swojej trwałej formuły, zmywanie nie sprawia problemów.

Podkreślone spojrzenie latem czy zimą – to jest to! W obecnej porze roku warto nieco odświeżyć naszą kosmetyczkę (co chętnie czynimy) i wybrać takie produkty, które nie spłyną z twarzy w ciągu dnia. To szczególnie ważne, jeśli musimy wyglądać dobrze przez cały dzień. Dobrze, że istnieją takie kosmetyki, które umożliwią trwały makijaż.